Międzyszkolny Konkurs Teatralno-Recytatorski "MAGIA SŁOWA"

13 stycznia 2014r. odbyła się w naszej szkole I edycja Międzyszkolnego Konkursu Teatralno-Recytatorskiego "MAGIA SŁOWA". Patronat nad tym konkursem objął dyrektor teatru muzycznego "Capitol" pan Konrad Imiela. Jako organizatorzy tego konkursu, byliśmy bardzo przejęci.  Zgłosiło się wielu uczestników z wrocławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, bardzo dobrze przygotowanych, więc i poziom konkursu był bardzo wysoki. Nasi uczniowie również przygotowywali się do tego konkursu. Wszyscy byli zachwyceni młodymi aktorami. Wspaniale przygotowane teksty Juliana Tuwima, teksty prozy i piosenka aktorska sprawiły, że bawili się wszyscy bardzo dobrze. Czas przerwy, podczas , którego obradowała komisja konkursowa umilał wszystkim nasz śpiewający nauczyciel , pan Tomasz Środa razem z naszymi uczniami. Natomiast już po rozdaniu nagród i gratulacjach dla laureatów konkursu, głos zabrał nasz gość, patron konkursu, pan Konrad Imiela, który udzielił młodym wykonawcom kilku skazówek jak dobrze wykonywać zawód aktora, jak zostać aktorem...Byliśmy zachwyceni.
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 
Wirtualna szkoła | Przydatne informacje