I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej  - SIGMA-FACTOR 2014

13 czerwca, w piątek, byliśmy organizatorami i gościliśmy małych artystów wokalnych z wielu dolnośląskich szkół podstawowych, na konkursie piosenki angielskiej SIGMA-FACTOR 2014. Pomysł zapoczątkowania w naszej szkole cyklicznej imprezy o szerszym wymiarze narodził się w ubiegłym roku po kolejnych, bardzo udanych, występach naszych uczniów, na Wewnątrzszkolnym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej. W składzie jury zasiedli muzycy: pani Adrianna Strycz - finalistka znanego wszystkim programu X - Factor, pani Sabina Szwed muzyk i wokalistka  oraz pan Tomasz Środa - wokalista rockowy i jednocześnie nauczyciel języka angielskiego w naszej szkole. Poziom konkursu był bardzo wysoki, emocji bardzo wiele i długo trwały obrady jury. Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Głowną nagrodą w konkursie była godzinna sesja nagraniowa w RADIU LUZ , pod opieką pana Tomasza Środy do wykorzystania w miesiącu wrześniu 2014. I miejsce zdobyła uczennica klasy piątej, Szkoły Podstawowej nr 82 we Wrocławiu Maja Freitag.  Nasi Sigmacy też świetnie wypadli.  Na koniec, wszyscy zapewniali, że za rok, znowu, spotkamy się wszyscy na II edycji konkursu.  My gratulujemy wszystkim zwycięzcom, wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom wspaniałych popisów talentów muzycznych! I do zobaczenia za rok!                                                                                                                                                

 

 
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 
Wirtualna szkoła | Przydatne informacje