Aktualności 2014/2015

II edycja WROCŁAWSKIEGO  KONKURSU  MATEMATYCZNEGO "MATEW 2015

20 KWIETNIA 2015 r gościliśmy w naszej szkole najlepszych matematyków z wrocławskich szkół podstawowych  na II edycji konkursu matematycznego MATEW 2015 - skierowanego do uczniów klas I- III szkół podstawowych. Zadania były bardzo trudne ale wszyscy świetnie dawali sobie radę. W czasie prac jury uczestnicy konkursu uczestniczyli w relaksujących zajęciach prowadzonych przez naszego nauczyciela anglistę i muzyka , pana Tomasza Środę: język angielski w piosence.

Przedstawiamy wyniki II edycji WROCŁAWSKIEGO  KONKURSU  MATEMATYCZNEGO matew 2015          i jednocześnie gratulujemy naszemu uczniowi klasy pierwszej MARKOWI SAVITSKIEMU, któy znalazł się wśród 5 laureatów konkursu zdobywając II miejsce. GRATULUJEMY!

  •  
 
 
<!--  |