Aktualności 2014/2015

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015

GRATULACJE! GRATULACJE! GRATULACJE dla naszych uczniów!!!

 W tym roku sprawdzian szóstoklasisty odbywał się na nowych zasadach. Pierwszy raz szóstoklasiści  oprócz testu humanistycznego i matematycznego  zmierzyli się z egzaminem z języka angielskiego. REWELACYJNIE WYPADLI NASI UCZNIOWIE!  WSPANIAŁE WYNIKI Z MATEMATYKI!!! WSPANIAŁE Z JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO!!! 

Wyniki podawane są w procentach. I tak:

- 78% uczniów klasy szóstej w SIGMIE osiągnęło wynik powyżej 75% Najwyższe wyniki:93% uzyskali Maks Drabik i Mikołaj Stępień również 93%, wysokie wyniki miał też Oliwier Rostowski 88%, Mateusz Woźniak 85%, Severyn Savitsky 83%, gratulujemy.

- z języka polskiego 67% uczniów zdobyło wynik powyżej 70%, w tym najlepsi byli (90%) Maks Drabik, (90%)Olivier Rostowski, (90%) Mateusz Woźniak,

- z matematyki  67% uczniów uzyskało wynik powyżej 80%, w tym 2 uczniów uzyskało 100% poprawnych odpowiedzi: Mikołaj Stępień i Severyn Savitsky. Wspaniały był też wynik Maksa Drabika (95%), Oliwier Rostowski (85%),

- język angielski również wypadł rewelacyjnie. Wszyscy uczniowie osiągnęli wynik powyzej 75%, a wtym 70% uczniów ma wynik powyżej 90%. Tu 100% uzyskał Oliwier Rostowski i  Mateusz Woźniak, a Mikołaj Stępień 98%.

 JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z OSIĄGNIĘĆ NASZYCH UCZNIÓW. GRATULUJEMY IM I NASZYM NAUCZYCIELOM, KTÓRZY TAK WSPANIALE PRZYGOTOWALI NASZYCH UCZNIÓW.

 

  •  
  •   
 
<!--  |