Opinie-zapraszamy do wyrażania opinii na temat szkoły.

 

Zespół Szkół Sigma odwiedzam regularnie od wielu, wielu lat. Bezpośrednim zaś pretekstem tych wizyt jest finał dziennikarskiego konkursu "O Laur Złotej Czcionki" gromadzący w Sigmie młodzież z wielu szkół. Mam wtedy okazję do spotkania z  jego laureatami, a także do wygłoszenia okolicznościowego wykładu. I widzę co roku, jak z wielkim zaangażowaniem Pani Dyrektor wraz z Nauczycielami oraz z Uczniami jak perfekcyjnie to przedsięwzięcie przygotowuje i finalizuje. Doprawdy- jestem pełen uznania i podziwu. Kiedy opuszczam mury gościnnej szkoły, zawsze powtarzam w duchu: obym mógł tu przyjść za rok.

Jan Miodek

03 lipiec 2013r

Trener Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci:

...Uczniowie Sigmy, niezależnie od wieku wykazują się bardzo dużą wiedzą na temat wolontariatu, a także świadomością społeczną i ekologiczną. Myślę, że każdy uczeń i każda uczennica ma niezwykły potencjał, aby realizować się w wolontariacie, czerpiąc z tego radość i satysfakcję. Wolontariuszom życzę wielu sukcesów, a przede wszystkim zarażenia swoja energią innych...

                                                                                                                                                               Dominika Kuźniar

                                                                                                                                                               16.grudnia 2016 r.

 


Opinie  

 
-1 #6 Mateusz Wożniak 2015-04-20 20:36
W mojej szkole czuję się wspaniale.Bardz o ciekawie są prowadzone lekcje. Zajęcia nigdy nie są monotonne, w przeciwieństwie do zajęć w innych szkołach.Na przerwach czuję się jeszcze lepiej. Przed szkołą jest zawieszony kosz do koszykówki i to też sprawia , że nigdy tu się nie nudzę. Budynek jest dość duży, więc miejsca jest sporo. Jednym słowem Sigma jest najlepsza. Mateusz klasa 6.
Cytować
 
 
-2 #5 Maksymilian Walas 2015-04-19 23:19
Przez ostatnie 6 lat odkryłem w mojej szkole wiele pozytywów. Najbardziej podoba mi się, że nikt nie jest tu sobie obcy. Wszyscy się znają i ze sobą rozmawiają. Szkoła organizuje dużo wycieczek. Moją ulubioną jest coroczny obóz językowy Euroweek. Wtedy poznajemy wolontariuszy z różnych krajów. Szkoła bardzo mi się podoba i warto się w niej uczyć. - Maks Walas klasa 6
Cytować
 
 
-4 #4 Iza W. 2014-11-06 07:25
Długo szukałam szkoły, która spełni moje oczekiwania. Sigma jest strzałem w dziesiątkę. Doskonała opieka i wysoki poziom oraz niepowtarzalny klimat, dzięki któremu moje dziecko z uśmiechem wychodzi rano z domu (co nie zdarzało się w innej szkole).
Cytować
 
 
+3 #3 mama Adama 2013-11-23 19:04
Jestem mamą studenta Politechniki Wrocławskiej, na którą mój syn dostał się po ukończeniu Liceum Sigma a wcześniej Gimnazjum Sigma. Szkół, które ukształtowały jego ambicje na naprawdę wysokim poziomie. Rozszerzony język angielski, rozszerzony blok przedsiębiorczo ści , dały mu duże możliwości do funkcjonowania na rynku pracy. Syn jest świetnym studentem i jednocześnie prowadzi własną firmę, w której się realizuje. Pamiętam , że w szkole Sigma panował swoisty "rodzinny" klimat, gdzie wszyscy czuli się dobrze i bezpiecznie. Szczerze gratuluję szkole pomysłu na edukację, gdzie rozwój młodego człowieka jest największym z priorytetów, gdzie uczy się szacunku dla innych, wrażliwości i współpracy w grupie.
Cytować
 
 
+27 #2 Tata Łukasza 2013-06-23 19:56
Nasz syn rozpoczął w tym roku szkolnym naukę w Sigmie. Szkoła spełniła nasze oczekiwania. Wśród jej zalet wymienić można m.in. szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, kameralne klasy, indywidualne podejście do ucznia, a przede wszystkim zaangażowaną i bardzo lubianą przez dzieci nauczycielkę - panią Olę.
Cytować
 
 
+4 #1 mama Konrada 2013-06-21 09:22
Syn w tym roku rozpoczął naukę w szkole Sigma. I muszę powiedzieć ,że każdego dnia chętnie i w podskokach wyjeżdża do szkoły, jest zadowolony, lubi swoją szkołę. Pracuje na lekcjach , ma motywację do nauki. Mam tylko nadzieję, że taki stan się będzie utrzymywał.
Cytować
 

Dodaj opinię

Kod antyspamowy
Odśwież

 
 
<!--  |