SIGMA                              REKRUTACJA DO KLASY II LICEUM 

 

  WYBIERZ SWÓJ PROFIL KSZTAŁCENIA .                                                                         Jesteś uczniem klasy pierwszej szkoły średniej? Twój profil kształcenia okazał sie nieodpowiedni lub niezadawalający? Chcesz samodzielnie wybrać przedmioty rozszerzone? Zgłoś sie do naszego liceum. Wszyscy uczniowie realizują rozszerzony program języka angielskiego. Ponadto, po klasie pierwszej wybierają ciekawe profile oraz 2-3 przedmioty rozszerzone spośrod przedmiotów:                              - matematyka,                                                                                                                    - fizyka,                                                                                                                            - informatyka,                                                                                                                   - chemia,                                                                                                                          - biologia,                                                                                                                          - geografia,                                                                                                                        - historia,                                                                                                                          - WOS,                                                                                                                            - język polski,                                                                                                                       - język niemiecki.                                                                                                                WEŻ UDZIAŁ W REKRUTACJI DO KLASY II LICEUM!                                                                     Zapisy do klasy II przyjmujemy od lutego do końca maja 2016.                                                                                                                  Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkoły w godz. 8.00 - -16.00                                            50-244 Wrocław pl. św. Macieja 7A                                                                                            TEL. 71 321 36 35                                                                                                                  Zachęcamy też do kontaktu bezpośredniego i do obejrzenia naszej szkoły.
 
 
                                                                    
 
 
 
                                                                               
 
 
 
 
                                                                         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                       

 

                                                                                                                                                        Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami oraz do obejrzenia naszej szkoły.                                                                                                                                                                       sekretariat szkoły , czynny codziennie w godz. 8.00 - 16.00                                                                                                                                                                                                                                        e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.       tel. 71 321 36 35                                                                                         50-244 WROCŁAW,  pl. św. Macieja 7A
 
 
 
                                                                  
 
 
<!--  |