PÓŁKOLONIE - LATO 2016  WYJĄTKOWE PÓŁKOLONIE

"WAKACJE Z PRZYGODĄ-dawno, dawno temu..."
LATO  W  MIEŚCIE  MOŻE  BYĆ  RÓWNIEŻ  PEŁNE  WRAŻEŃ!!!

rozwiązywania i poszukiwaniem skarbów?

plakat-na-strone

"Półkolonie z przygodą - dawno, dawno temu..." będzie to niezwykła, tajemnicza wędrówka przez czas. Spotkacie tu królów, księżniczki i wielkich władców, którzy zmieniali nasz kraj. Zobaczymy jak rządzili, jakie mieli sukcesy.

Poznamy też malarstwo jaskiniowe i nauczymy się je czytać...albo...będziemy poszukiwaczami skarbów starożytnego Egiptu...
Bardzo ciekawe zajęcia, wspaniała zabawa, wszystko połączone z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci.

W wakacje wszystko odbywa sie poprzez najlepszą zabawę.

Półkolonie organizowane są w małych grupach, co umożliwia poświęcenie dzieciom dużo uwagi.
No a do tego.... zabawy sportowe  i ciekawe konkurencje zręcznościowe. Jednym słowem, wspaniała przygoda.
A na zakończnie każdego turnusu, wspólne, popołudniowe ognisko razem z rodzicami.

TURNUSY:
I - 27.06 - 01.07
II - 04.07 - 08.07
III - 11.07 - 15.07
IV - 01.08 - 05.08
V - 08.08 - 12.08
VI-16.08-19.08

WIEK DZIECI: 5-12 LAT

zajęcia od godz. 8.00 - 16.00
koszt turnusu: 450 zł ( z ciepłym, dwudaniowym obiadem i podwieczorkiem),
( udzielamy 5% zniżki dla uczniów szkoły Sigma, dla rodzeństwa, oraz przy zapisach na 2 i więcej turnusów).

ZAPEWNIAMY:
 autorskie, bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne i sportowe w godz. 8.00 - 16.00 ( od poniedziałku do piątku),
- wyżywienie (obiad i podwieczorek),
- wykwalifikowaną kadrę,
- ubezpieczenie NNW,
- bilety komunikacji miejskiej,
- bilety wstępu,
- zdjęcia pamiątkowe z turnusu (na płytce CD),
- dyplom dla każdego uczestnika.

ABY ZAPISAĆ DZIECKO NA PÓŁKOLONIĘ NALEŻY:
1. zgłosić dziecko osobiście, telefonicznie lub mailowo,
2. wypełnić i podpisać kartę kwalifikacyjną, którą otrzymają Państwo mailowo (razem z regulaminem półkolonii) po zgłoszeniu dziecka. Kartę należy dostarczyć faksem, mailem ( skan), listownie lub osobiście w ciągu 3 dni roboczych od daty rejestracji.
3. dokonać opłaty za półkolonie ( całej lub zaliczki w wysokości 250 zł) na konto bankowe organizatora podane w regulaminie półkolonii.

w przypadku pytań prosimy o skontaktowanie się z sekretariatem szkoły:
tel. 71 321 36 35